Çiftlikköy’ün Sultanları sezonu açtılar

Bu sezon ilimizi Deplasman Bayan Bölgesel Ligde temsil edecek Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Çiftlikköy’ün Sultanları sezonu açtılar

Çiftlikköy’ün Sultanları geçtiğimiz günlerde geçen yıl aynı grupta yer aldığı İnegöl K. Gençlik takımı ile bir hazırlık maçı yapmış rakibini 3-0 mağlup ederek sezona hazır olduklarını göstermişlerdi.

Geçtiğimiz sezon ilimizi Bölgesel Lig’de temsil eden ve sergilediği performansla dikkat çeken Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takımı çıkamamasına rağmen 3. sırada kendine yer bularak Yalova takımları arasında en iyi dereceyi elde etmişti.

Yeni sezon hazırlıklarına 23 Temmuz Pazartesi günü başlayan Çiftlikköy’ün sultanları daha önce Gaziosmapaşa Spor Salonunda Bursa temsilcisi İnegöl K. Gençlik takımını ağırlamış filede çok iyi bir oyun ortaya koyarak müsabakayı 3-0 kazanmasını bildi.

Bu sezon daha çok tecrübe kazandıklarını ve oyuncularına güvendiğini belirten Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Mihrican Deviren, “Geçtiğimiz sezon yer aldığımız Bölgesel Lig’de başarılı olduğumuza inanıyorum. Güçlü rakiplerimize rağmen grubumuzu 3. sırada bitirdik. Play off’a yükselemesek de ilk kez mücadele ettiğimiz Bölgesel Lig’de tecrübe edindik. Sezonun sona ermesinin ardından tatile girdik. 2012-2013 sezonu için hazırlıklarımıza, 23 Temmuz Pazartesi günü başladık. 7 yıldır beraber çalıştığım sporcularımla beraber inanıyorum ki önümüzdeki sezon, daha başarılı bir performans sergileyip, ilçemizi ve Yalova’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138