banner123

Dananın kuyruğu yarın kapacak

2. Amatör Küme Play Off Grubunda Akköyspor ile Kadıköyspor’un 1. Amatör küme için 2 bileti kapmasının ardından gözler 3. Bileti kimin kazanacağına çevrildi. Play Off Grubunda son bilet için Acarspor, Elmalıkspor, Demirspor ve Ortaburunspor’un iddiası bulunuyor.

Dananın kuyruğu yarın kapacak
1. Amatör kümeye yükselmede 4’er puanı bulunan Acarspor ve Demirspor bir adım önde bulunuyor.

Ancak son hafta karşılaşmalarında Acarspor ile Demirspor, Elmalıkspor ile de Ortaburunspor takımları karşı karşıya gelecek. Oynanan 4 karşılaşmada Acarspor 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alırken 7 gol atıp kalesinde 7 gol gördü. Demirspor’da 4 haftada 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet 7 gol atarken kalesinde 11 gol gördü.

Elmalıkspor ise 2. Amatör Küme Play Off Grubunda oynadığı 4 karşılaşmada 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet alırken 4 gol atıp kalesinde 6 gol gördü. Ortaburunspor ise 4 müsabakada 1 galibiyet 3 mağlubiyet alırken 5 gol attı ve kendi filelerinde 10 gol gördü.

Acarspor ile Demirspor 3 Haziran Pazar günü saat 16:00’da Ahmet Saraç sahasında Ortaburunspor ile Elmalıkspor ise yine 3 Haziran Pazar günü saat 16:00’da Amatör Saha 2’de karşı karşıya gelecek.

 

YORUM EKLE