Demiroğlu’ndan Tatlı Dopingi

Yalova’nın genç ve başarılı işadamlarından Aytaç Demiroğlu, yeni sezon çalışmalarına başlayan Yalovaspor’a ziyaret etti. Amatör Saha 1’de antrenman yapan Yeşil Kırmızılı ekibin teknik heyet ve futbolcularıyla bir araya gelerek sohbet eden Demiroğlu, beraberinde getirdiği baklavayı da ikram etmeyi ihmal etmedi.

Demiroğlu’ndan Tatlı Dopingi

Bir dönem kendisi de Yalovaspor’da forma giyen Aytaç Demiroğlu, Yalovaspor Yalova’nın namusu olduğunu belirtirken, esnaflık yapan 7’den 77’ye herkesin destek vermesi gerektiğini söyledi.

Teknik patron İlkay Margılıçlı’dan takım hakkında bilgi alan Demiroğlu,” Bizler Yalovalıyız. Yalova’nın Milli takımı olan Yalovaspor’un her zaman yanındayız. Takımımızın yeni sezon çalışmalarına başladığı günde yanlarında olduğumuzu göstermek adına hem başarılar diledik hem de baklava ikram ettik. Ben ve benim gibi iş adamlarının bu takıma her zaman destek vermeleri gerekmektedir. Yalovaspor’un yerin burası değildir. Geçmişi başarılar dolu olan Yalovaspor’umuzun hakkı profesyonel liglerdir. İnşallah bu sezon şampiyon olup önce Bölgesel Amatör Lige ardından ise TFF 3. Ligine yükselecekler. Başta kulüp başkanı Onay Tuna ile yönetim kuruluna zor zamanda taşın altına ellerini koydukları için teşekkür ediyor, teknik heyet ve futbolcularımıza ise başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE