banner123

Dinç ve Seyrek’ten büyük başarı

Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü sporcuları Sarp Ege Seyrek ve Sinan Dinç Antalya’da ki 19-24 nisan 2012 tarihleri arsında gerçekleşecek olan 8. Uluslar arası 23 Nisan Tenis Turnuvasında büyük bir başarıya imza attılar.

Dinç ve Seyrek’ten büyük başarı

Yalovalı sporcular Antalya’da yapılan müsabakalarının sonunda Yalova tarihinde ilk olarak uluslar arası bir turnuvada Yalova’mızı temsil edip derece getirirken başarılı Sinan Dinç grup birincisi Sarp Ege Seyrek ise grup 3. sü olarak  ve play-off gruplarında mücadele etmeye hak kazandılar.

Başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Tenis İl Temsilcisi Ve Yalova Tenis Ve Dağcılık Kulübü Baş Antrenörü Mustafa Terzi,” Sadece  uluslar arası bir turnuvada olmak ve  bir başlangıç yapıp  ileriki zamanlarda derece elde etmek amacıyla bu turnuvaya katılma kararı aldık ve görüyoruz ki yapılan çalışmalar ve emeklerimizi sporcularımız kort ta en güzel şekilde göstermişler ve uluslar arası arenanın kapısını açmışlardır  Yalova’mızı  sporcularımız Ege ve Sinan çok başarılı bir şekilde temsil etmişlerdir. Turnuvanın 4.  Gününde  üst grup müsabakaları oynanacaktır bu müsabakalardan da alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum  bu başarılar tüm Yalova’mıza  hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

YORUM EKLE