Doğruyol’dan taraftara çağrı

Yalova’nın köklü köy kulüplerinden Akköyspor’un Başkanı Enver Doğruyol, taraftarlara çağrıda bulunarak hafta sonunda oynayacakları Acarspor müsabakasına davet etti. Şuana kadar play-off maçlarını namaglup sürdürdüklerini belirten Doğruyol, play-off liginin 4. Haftasında 1. Amatör kümeye çıkmayı garantilemek istediklerini söyledi.

Doğruyol’dan taraftara çağrı
2.Amatör Küme Play-off müsabakaları kapsamında Akköyspor ile Acarspor 27 Mayıs Pazar günü saat 13:00’te Ahmet Saraç sahasında karşı karşıya gelecek.

2. Amatör kümede normal sezonu lider tamamladıklarını dile getiren Enver Doğruyol, play-off grubunda da lider konumda bulunduklarını oynadıkları müsabakalarda sadece Elmalıkspor ile berabere kaldıklarını ve 2 karşılaşmayı da kazandıklarını ifade etti.

Hafta sonunda oynayacakları müsabakanın önemine değinen ve Akköyspor taraftarını tribüne davet eden Akköyspor’un Başkanı Enver Doğruyol,” Hafta sonunda play-off grubunun güçlü ekiplerinden Acarspor ile karşılaşacağız. Bu müsabaka her iki takım içinde çok önemli. Bizde Akköyspor olarak 12. Adamımızı tribünde görmek istiyoruz. taraftarımızı tribünlere gelerek takımlarını desteklemeleri bizlere güç katacaktır” dedi.

YORUM EKLE