Dostluk rüzgarları esti

Bu sezon Yalova U-13 liginde mücadele eden Atakent Spor Kulübü, Beşiktaş Akademi Spor Kulübünü Yalova’da misafir etti ve 2 hazırlık müsabakası yaptı.

 Dostluk rüzgarları esti

Yalova’ya Atakent Spor Kulübü’nün davetlisi olarak gelen Beşiktaş’ın minik futbolcuları ilk olarak Termal’i gezdiler. İki takım futbolcuları arasında dostluk havası eserken Beşiktaş Akademi Spor Kulübü futbolcu ve teknik heyeti Termal gezisinden oldukça memnun ayrıldılar.  Daha sonra Atakent Spor Kulübü ile Beşiktaş Akademi Spor Kulübü Doğuşspor Tesislerinde 2 hazırlık müsabakası yaptılar. 2000 ve 2001 doğumlu futbolculardan kurulu takımların mücadele ettiği hazırlık maçlarına sporcu velileri yoğun ilgi gösterdi.

Yapılan organizasyon ile ilgili açıklamada bulunan Atakent Spor Kulübü Antrenörü Halil Görtay, “Müsabaka öncesinde Yalova Beşiktaşlılar Derneği önünde Beşiktaş Akademi Spor Kulübü kafilesini karşıladık. Daha sonra dernek binasına geçerek burada hep birlikte oturarak vakit geçirdik. Kulübümüze bağlı sporcularımız ve Beşiktaş’lı minik sporcularımızla birlikte Termal’e giderek yemek yedik ve Siyah-Beyazlı kafileye Termal’i gezdirdik. Akşam saatlerinde Doğuşspor Tesislerinde 2000 ve 2001 doğumlu futbolcularımızın mücadele ettiği 2 hazırlık maçı oynadık ve sporcularımızın velileri bu organizasyona büyük ilgi gösterdiler. Her iki takım açısından da çok güzel bir organizasyon oldu. Atakent Spor Kulübü olarak bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz. Bizlere kapılarını açan Yalova Beşiktaşlılar Derneği yetkililerine, tesislerinde hazırlık maçı oynadığımız Doğuşspor Kulübü yönetimi ve Bayram Biçer hocamıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

YORUM EKLE