Dünya şampiyonasına giden yolda tempo arttı

Azerbaycan ve Tayland’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonaları katılacak olan Yıldız ve Genç bayan güreşçilerimiz Yalova’daki hazırlıklarını tempo arttırarak sürdürüyor. Yalova’da başlayan kamplarında Bayan Millilerimiz madalya hedeflerken antrenmanlarda yoğun mesai harcıyorlar.

Dünya şampiyonasına giden yolda tempo arttı
Türkiye Genç ve Yıldız Bayanlar Güreş Milli Takımımız, Dünya Şampiyonası öncesi Yalova kampında antrenmanlarını sürdürüyor. 17-19 Ağustos tarihleri arasında Azerbaycan’da düzenlenecek olan Yıldız Bayanlar Dünya Şampiyonası ve Eylül ayında Tayland’da gerçekleştirilecek Genç Bayanlar Dünya Şampiyonası Müsabakaları öncesinde Bayan Güreş Milli takımımız, Yalova’da çalışmalarına devam ediyor.
Türkiye Güreş Federasyonu tarafından ilimizde yapılmasına karar verilen kamp çalışmalarında, Yalova Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda 18 yıldız ve 24 genç kategori olmak üzere toplam 42 bayan güreşçi yer alıyor.
Teknik Sorumlu İsmail Kosukoğlu, Antrenörler İlhan Şenlik, Dilek Erdoğan, Ali Osman Kara, Süleyman Kenger, Yılmaz Arslan, Selahattin Karaman ve Masöz Alev Yurduseven’in de yer aldığı Genç Yıldız Bayanlar Milli Takım Kampı, 5 Ağustos tarihinde sona erecek.
YORUM EKLE

banner137

banner138