Ece’ye Büyük Onur

Yalova Belediyespor’un Milli raketi Ece Haraç’a büyük onur. Genç sporcu ITTF tarafından her kıtadan seçilmiş 15 yaş altı sporcuların çağrıldığı 2017 ITTF Rough Diamonds Eğitim Kampına davet edildi. TMTF´nin imkanlarıyla kampa katılacak olan Milli sporcumuz, Türk Masa Tenisi tarihinde ITTF´in en üst düzey kampına katılan ilk sporcu olacak.

 Ece’ye Büyük Onur

Yalova Belediyespor’un Milli raketi Ece Haraç’a büyük onur.  Genç sporcu ITTF tarafından her kıtadan seçilmiş 15 yaş altı sporcuların çağrıldığı 2017 ITTF Rough Diamonds Eğitim Kampına davet edildi. TMTF´nin imkanlarıyla kampa katılacak olan Milli sporcumuz, Türk Masa Tenisi tarihinde ITTF´in en üst düzey kampına katılan ilk sporcu olacak.


25 Eylül-3 Ekim 2017 tarihleri arasında Slovenya´nın Otocec kentinde yapılacak olan kampta ülkemizi Milli takım antrenörümüz Babür Üstündağ ve Milli sporcumuz Ece Haraç temsil edecek. Top 10 Avrupa ikincisi Milli sporcumuz Özge Yılmaz ise ETTU Kupası maçlarından dolayı kampa katılamayacak. 


ITTF tarafından düzenlenen Elmas Eğitim Kampına 15 yaş altı kategorisinde Türkiye´nin yanı sıra Avustralya, Şili, Çin Taipei, Mısır, Fransa, Hong Kong, Hindistan, Yeni Zelanda, Romanya, Rusya, Singapur, İsveç, Tunus ve Arjantin´den 10 erkek ve 10 kız sporcu davet edildi. 

 

YORUM EKLE