Elmalıkspor’dan kermes ve dayanışma yemeği

1988 yılında kurulan 2. amatör kümede mücadele eden ve 1. Amatör küme çıkma mücadelesi veren Yalova’nın köklü köy kulüplerinden Elmalıkspor kulüp yararına 25 Mayıs 2012 Cuma günü saat 11:00’da Yalova Belediyesi Nikah girişinde kermes aynı günün gecesinde ise Bahane Restaurantta 20:30’da yemek düzenleyecek.

 Elmalıkspor’dan kermes ve dayanışma yemeği

2011-2012 futbol sezonunda kapanın eşinden dönen ve yeni bir oluşumla güçlenen Elmalıkspor oldukça verimli sezon geçiren Elmalıkspor’da yönetim kurulu kulüp yararına kermes ve birlik, beraberlik yemeği düzenliyor.

Kulübe gelir sağlamak istediklerini belirten Elmalıkspor Kulübü Başkanı Yalçın Tokay,” Bu sene toparlanma evresine girdik. 2. Amatör küme grup müsabakalarında olumlu geçirdik. Play-off müsabakaları sonrasında 1. Amatör küme çıkmayı arzu ediyoruz. Bununla beraber kulüp yararına 25 Mayıs 2012 Cuma günü saat 11:00’da Yalova Belediyesi Nikah girişinde kermes aynı günün gecesinde ise Bahane Restaurantta 20:30’da yemek düzenliyoruz. Elmalıkspor’a ve değerli Yalovalıları bu kermesimize ve yemeğimize davet ediyorum” dedi.

 

YORUM EKLE