banner123

Emrah Özçelik’e Milli Görev

Türkiye Taekwondo Federasyonu başarılı antrenörümüz Emrah Özçelik’e Milli görev verdi. Yalova’nın Taekwondoda önemli başarılar kazanmasında büyük rol oynayan antrenör Özçelik, 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Yunanistan’ın başkenti Atina’da yapılacak olan 3. WT President CUP Taekwondo müsabakalarına Milli Takım antrenörü olarak katılacak.

Emrah Özçelik’e Milli Görev

Taekwondo branşında madalya alan sporcuların büyük bir bölümünü yetiştiren, başarılı sporcular kervanına her geçen yıl yeni sporcular ilave eden, sporculuk hayatında da birçok ulusal ve uluslararası başarısı bulunan Emrah Özçelik  2018 yılında yapılacak olan Avrupa, Dünya Şampiyonaları ve Avrupa Oyunlarına kota veren 3000’e yakın sporcunun katılacağı edeceği Yunanistan’ın başkenti Atina’da yapılacak olan şampiyonada ilimizi temsil edecek.

Taekwondo antrenör Emrah Özçelik,  Milli Takımın bu turnuvaya bu yıl yapılan şampiyonalarda final oynayan başarılı sporcularla iştirak edeceğini, burada alınacak her madalyanın ülkemizin önemli şampiyonalarda 1’den fazla sporcu ile temsil edilmesini sağlayacağını belirtken,  bu önemli turnuvada hem Taekwondo Milli Takımı hem de kendi sporcularından oluşan Yalova Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı olarak en iyi sonuçla dönmek için ellerinde geleni yapacaklarını belirterek kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

YORUM EKLE