banner123

Erkeklerde Heyecan Başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün bu yıl Yalova’da düzenlediği 9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası erkekler müsabakaları başladı. Kızlarda olduğu gibi erkekler müsabakaları da Koru Beldesi Harb-İş Otelde gerçekleşirken, 39 ilden 126 sporcu ve antrenörleri 3 gün boyunca Yalova’da ter dökecek.

 Erkeklerde Heyecan Başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün bu yıl Yalova’da düzenlediği 9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası erkekler müsabakaları başladı. Kızlarda olduğu gibi erkekler müsabakaları da Koru Beldesi Harb-İş Otelde  gerçekleşirken, 39 ilden 126 sporcu ve antrenörleri 3 gün boyunca Yalova’da ter dökecek.


9. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasının açılış törenine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Daire Başkanlarından Emin Eraslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu temsilcileri katıldı.


Turnuva kapanış töreni 01 Şubat 2018 Perşembe günü  final maçından sonra protokol üyelerinin  katılımıyla ödül töreni  ve hediyelerin takdimi ile sona erecektir.

 

YORUM EKLE