Erkoç,” İspanya'da ki finallerde ülkemizi temsil edeceğiz”

AKKÖK Holding'in sponsorluğundaki Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, 22-24 Nisan tarihleri arasında İspanya'da düzenlenecek Willi Brinkman Avrupa Kupası finallerinde ülkemizi temsil edecek.

 Erkoç,” İspanya'da ki finallerde ülkemizi temsil edeceğiz”
AKKÖK Holding'in sponsorluğundaki Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, 22-24 Nisan tarihleri arasında İspanya'da düzenlenecek Willi Brinkman Avrupa Kupası finallerinde ülkemizi temsil edecek. AKKÖK Holding'in destekleriyle Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde yer alan ve son maçında Ankara'da TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü'ne 77-62 mağlup olan YOSK, İspanya'daki Avrupa kupası finallerini beklemeye başladı. 22-24 Nisan tarihleri arasında İspanya'nın Badajoz kentinde 8 takımın katılımıyla yapılacak finallerde Türkiye'yi, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü temsil edecek. İspanya'daki finallerde A Grubu'nda İspanya'dan Mideba Extremadura ve BSR Ace Gran Canaria ve Fransa'dan Toulouse I.C. takımlarıyla aynı grupta mücadele edecek YOSK, Avrupa kupasını Türkiye'ye getirmek istiyor. Finallerde B Grubu'nda ise yine İspanya'dan Getafe BSR, Fransa'dan Hyeres Handibasket, Büyük Britanya'dan Oldhan Owls ve İtalya'dan ASD Padova Millenium Basket Onlus takımları bulunuyor.
İspanya'daki finaller öncesinde açıklama yapan YOSK başkanı Alpaslan Erkoç; "Süper Lig'deki maçlarımızın dışında bizim için büyük önem taşıyan Avrupa kupası finalleri var. 22-24 Nisan tarihleri arasında İspanya'da yapılacak finallerde ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Geçen yılki finallerde üçüncü olarak Türkiye'ye kupa getiren takımımız, bu yılki İspanya finallerinde de yine kupa kazanmak için mücadele edecek. Bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen sponsorumuz AKKÖK Holding'e ve değerli büyüklerimize sonsuz teşekkür ederiz" dedi.
YORUM EKLE

banner137

banner138