banner123

Eskişehir’de madalya arayacaklar

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen Eskişehir’de düzenlenecek Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şampiyonası’nda 4 Yalovalı bayan güreşçi madalya arayacaklar.

Eskişehir’de madalya arayacaklar

Yalovalı bayan güreşçiler Aybüke İmancı, Efnagül Kalaycı, Nadide Nurhan Kaplan ve Sevcan Atasever Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler.

Yalovalı güreşçiler Aybüke İmancı 40 kiloda, Sevcan Atasever 51 kiloda, Efnagül Kalaycı 56 ve Nadide Nurhan Kaptan da 52 kiloda rakipleriyle madalya mücadelesine girecekler. 28 Nisan tarihinde Eskişehir'de yapılacak ve çok sayıda sporcunun katılması beklenen organizasyonda Yalovalı toplam 4 bayan güreşçinin yer alacak.

Delioğlu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Delioğlu,”Sporcularımızın kendilerini geliştirmeleri açısından önemli olan bu şampiyonada Yalova'yı 4 sporcu temsil edecek. İki sporcunun kendi kulübümüzden olması bizim için gurur verici bir şeydir" şeklinde konuştu.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen Eskişehir’de 28 Nisan’da düzenlenecek Türkiye Yıldız Bayanlar Güreş Şampiyonası’nda 4 Yalovalı bayan güreşçi mücadelesine girecek.

 

 

 

YORUM EKLE