banner123

Filede Şampiyon Sugören

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında şampiyonluğa Süguren Gençlerbirliği ulaştı. 16 takımın mücadele ettiği organizasyonun final grubunda ise İl Jandarma Komutanlığı, Termal Belediyesi ve Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü mücadele etti.

Filede Şampiyon Sugören

Atatürk Spor Salonunda oynanan maçlar kapsamında Sugören Gençlerbirliği takımı Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü 24-26, 25-23,25-23 ve 26-24, İl Jandarma Komutanlığı’nı 22-25, 25-16, 27-25, ve 25-16'lik setler sonrasında 3-1 yenmeyi başardı.

Sugören Gençlerbirliği yöneticisi olan Rıdvan Öztoprak’ın kaptanlığındaki voleybol takımı Uğur İnan, Cahit Şeker, Okan Sancak, Mustafa Kan, Recep Kaçar, İskender Suiçmez, Emre Uslu, Buğra Ortataş, Hikmet Murat ve Adil Kılıçkıran’dan oluşan kadrosuyla 2018 Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında şampiyonluğa uzandı.

Turnuvada ikincilik Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün olurken, Termal Belediyesi üçüncü, İl Jandarma Komutanlığı ise dördüncü oldu.
Sugören Gençlerbirliği Başkanı Vedat Kolpar, “Başta takım kaptanı Rıdvan Öztoprak olmak üzere kupanın kazanılmasında emeği geçen tüm sporcularımızı tek tek tebrik ediyorum. Ayrıca takımımızı maçın başından sonuna karar destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE