Geçmiş Olsun Uğur Akalp

Yalova Bölgesi C Klasman hakemi, Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü hentbol ile Derinn 77’nin yüzme antrenörü Uğur Akalp başarılı bir operasyon geçirdi.

Geçmiş Olsun Uğur Akalp

2017-2018 sezonunda profesyonel liglerde 10 maça çıkan deneyimli yardımcı hakem, hentboldaki başarısıyla da adından söz ettirmişti. Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi’nde Operatör Doktor Sait Yamiş tarafından 1 saatlik zorlu bir ameliyat sonrasında sol böbreğinden 13 taş çıkartıldı. Akalp, 6 ay önce de sağ böbreğinden ameliyat olmuş ve Yamiş tarafından 41 tane taş çıkartılmıştı. Tedavisine Diyarbakır’da devam edilecek olan Yalova C Klasman Hakemimiz Uğur Akalp, Ramazan bayramının ardından ilimize dönerek çalışmalarına devam edecek.

Başarılı hakemimiz Akalp,” Doktorumuz Sait Yamiş ve ekibiyle birlikte hemşire Özlem Çukur’a teşekkür ediyorum. 6 ay önce sağ böbreğimden ameliyat olmuş ve başarılı sonuç almıştım. Şimdi ise sol böbreğimden operasyon geçirdim. Diyarbakır’da ki tedavim bittikten sonra Yalova’ya dönerek çalışmalarıma kaldığım yerden devam edeceğim” dedi.

YORUM EKLE