Geçmiş Olsun Uğur Akalp

Yalova Bölgesi C Klasman hakemi, Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü hentbol ile Derinn 77’nin yüzme antrenörü Uğur Akalp başarılı bir operasyon geçirdi.

Geçmiş Olsun Uğur Akalp

2017-2018 sezonunda profesyonel liglerde 10 maça çıkan deneyimli yardımcı hakem, hentboldaki başarısıyla da adından söz ettirmişti. Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi’nde Operatör Doktor Sait Yamiş tarafından 1 saatlik zorlu bir ameliyat sonrasında sol böbreğinden 13 taş çıkartıldı. Akalp, 6 ay önce de sağ böbreğinden ameliyat olmuş ve Yamiş tarafından 41 tane taş çıkartılmıştı. Tedavisine Diyarbakır’da devam edilecek olan Yalova C Klasman Hakemimiz Uğur Akalp, Ramazan bayramının ardından ilimize dönerek çalışmalarına devam edecek.

Başarılı hakemimiz Akalp,” Doktorumuz Sait Yamiş ve ekibiyle birlikte hemşire Özlem Çukur’a teşekkür ediyorum. 6 ay önce sağ böbreğimden ameliyat olmuş ve başarılı sonuç almıştım. Şimdi ise sol böbreğimden operasyon geçirdim. Diyarbakır’da ki tedavim bittikten sonra Yalova’ya dönerek çalışmalarıma kaldığım yerden devam edeceğim” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138