banner123

Hakemler’den sonra Spor İl Müdürlüğü’de Gazetecilere geçit vermedi

Geçtiğimiz hafta içerisinde Yalova’da görev yapan hakemlere yenilen Yalova’daki yerel ve ulusal basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler bu kez de Spor İl Müdürlüğü personeline mağlup oldular.

 Hakemler’den sonra Spor İl Müdürlüğü’de Gazetecilere geçit vermedi

Nefesleri kesen mücadeleye kötü başlayan Gazeteciler karşılaşmanın ikinci yarısında toparlanırken ancak oyundan kopmayan Spor İl Müdürlüğü personeli karşılaşmayı 14-10 kazanmasını bildi.

Kaptan Halı Saha Tesislerinde oynanan karşılaşmaya tutuk başlayan Basıngücüspor kalesinde üst üste gördüğü gollere engel olamadı. Müsabakaya oldukça hızlı bir giriş yapan Spor İl Müdürlüğü personeli takımı ise bulduğu gollerle maçı farklı kazanacağının sinyalini verdi.

Müsabakanın ilk yarısı Spor İl Müdürlüğü personelinin 7-3’lük üstünlüğü ile sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında da her iki takımın etkili futbolu göze çarptı. Basıngücüspor ikinci yarıda 7 gol bulmasına karşın kalesinde 7 gol daha görerek sahadan 14-10’luk skorla mağlup ayrıldı. Maç sonunda her iki takım oyuncuları da birbirlerini tebrik ederek dostluk örneği sergilediler.

 

YORUM EKLE