banner123

Hentbol’da heyecan başladı

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile Hentbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Hentbol turnuvasında heyecan başladı. Faaliyet programında yer alan turnuvaya Gençlikspor A, Gençlikspor B, Gaziosmanpaşa İ.Ö.O. ve Çukurköy İ.Ö.O. takımları yer aldı

Hentbol’da heyecan başladı

Yalova Atatürk Spor Salonunda oynanan ilk gün müsabakalarında Gençlikspor A takımı ile Gaziosmanpaşa İ.Ö.O. takımları karşı karşıya geldi. 16’şar dakikalık iki devre halinde oynana ve büyük çekişmeye sahne olan müsabakanın ilk devresine 5-3 Gençlikspor A takımı önde girdi. karşılaşmanın ikinci devresinde de üstünlüğünü koruyan Gençlikspor A rakip fileleri 5 kez havalandırırken kendi kalesinde de 4 gole mani olamamasına karşın müsabakayı 10-7’lik skorla kazanarak adını finale yazdırdı ve rakibini beklemeye başladı.

Günün ikinci müsabakasında yine Yalova Atatürk Spor Salonunda Çukurköy İ.Ö.O. ile Gençlikspor B takımı karşı karşıya geldi. Zevkli ve temposu yüksek karşılaşmada ilk golü Gençlikspor B Takımı atmasına karşın çabuk toparlanan Çukurköy İ.Ö.O. takımı art arda 4 gol bularak ilk devreyi 4-1 önde kapattı.

Karşılaşmanın ikinci devresine hızlı başlayan Gençlikspor B bir gol bularak skoru 4-2’ye getirmesine karşın oyunun kontrolünü elinden bırakmayan Çukurköy İ.Ö.O. takımı ilerleyen dakikalarda 2 gol daha bularak müsabakayı 6-2 kazandı ve adını finale yazdırdı. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile Hentbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Hentbol turnuvasının finalinde Gençlikspor A ve Çukurköy İ.Ö.O. takımı karşı karşıya gelecek. Üçüncülük dördüncülük müsabakasında ise Gençlikspor B takımı ile Gaziosmanpaşa İ.Ö.O. takımı mücadele edecek.

YORUM EKLE