banner123

İbrahim Akdeniz Oyunlarına İyi Başladı

18. Akdeniz Oyunları Masa Tenisi branşı karşılaşmaları, 26 Haziran 2018 Salı günü İspanya´nın Tarragona kentinin Valls kasabasında Joana Ballart Pavilion Spor Salonunda oynanan ferdi eleme grupları maçlarıyla başladı. Yalovalı olan Beşiktaş forması giyen İbrahim Gündüz ise oyunlara iyi başlanıç yaptı.

İbrahim Akdeniz Oyunlarına İyi Başladı

Ferdi maçlar 26-28 Haziran 2018 tarihleri arasında oynanacak ve Ferdi müsabakalarda ülkemizi Ahmet Li, İbrahim Gündüz, Özge Yılmaz ve Sibel Altınkaya temsil edecek. H Grubunda yer alan İbrahim ilk maçında Yunan Panagiotis´i 4-0 mağlup etti. Genç sporcu grup sürecini İspanyol Cantero ve Kosovalı Karabaxhak maçlarıyla tamamlayacak.

Erkek Milli Takım Antrenörü Onur Germeyanoğlu ise,”Erkeklerde Ahmet Lİ, İbrahim Gündüz ve Abdullah Talha Yiğenler İspanya´da mücadele verecek. Bu sene Avrupa Takımlar Şampiyonasında Erkek Takımı olarak 2. Ligde final oynama başarısını gösterdi ve Avrupa Ligi A Grubunda yarışmaya hak kazandı. Akdeniz Oyunlarında hedefimiz madalya şansımızı en iyi şekilde değerlendirmek. Hem takım hem de ferdi müsabakalarda bu şansımızı sonuna kadar zorlayacağız” dedi.

YORUM EKLE