İnan, “Yalovaspor’a herkes destek vermeli”

Yalovaspor Eski Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Nurettin İnan, 2012-2013 sezonunda Süper Amatör Kümede mücadele edecek Yalovaspor’un yeniden yükselişe geçmesi için destek verilmesi gerektiğini söyledi.

 İnan, “Yalovaspor’a herkes destek vermeli”

Yalovaspor’da futbol oynayan ve yöneticilik yapan Oflu Nurettin basın mensuplarına Yalovaspor için önemli açıklamalar yaptı. Mevcut başkan Tamer Erbul’a başarılar dileyen Nurettin İnan, Tamer Erbul Olmasa, Kim Sahip Çıkacağını sözlerine ekledi.

Yalovaspor için bir kurtarıcıya ihtiyaç olduğuna değinen Oflu Nurettin İnan, “Ben Yalovaspor sevdalısıyım. Görev yaptığım dönemde de kulübümüz için büyük fedakarlıklarda bulundum. Atatürk’ün “Benim kentim” dediği Yalova’da bu ilin markası olan Yalovaspor’un durumu içler acısı. Yalovaspor’a herkes elini vermeli. Bu kulübü kurtarmak için, öncelikle kurtarıcının kim olduğuna karar verilmesi gerek. Tamer Erbul olmasa, Yalovaspor’a kim sahip çıkacaktı. O olmasaydı eğer kulüp kayyuma kalacaktı. Ne olursa olsun, kendisi bu zor zamanda Yalovaspor’a sahip çıktı. Kendisine ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Yalovaspor’un geçmişine baktığımızda bu kulübün ne zor şartlarda mücadele ettiğini hepimiz biliyoruz. Bu kulüp için akan kanlara, edilen kavgalara, yapılan müsabakalara, elde edilen başarılara ve en önemlisi çamurlu sahalardaki mücadelelere yazık oldu” dedi 

YORUM EKLE