banner123

Işılak’tan Yalovaspor Altyapısına Destek Sözü

Yalovaspor Yöneticisi Yalçın Tekin Çetin ve taraftar grubu üyeleri Fatih Erdemir ve Ali Ekber Toprak ile birlikte Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak’ı ziyaret etti.

Işılak’tan Yalovaspor Altyapısına Destek Sözü

“Öz Kaynak Düzeni” adını verdiği altyapı projesi için kombine kart uygulamasını için çalışmalarını sürdüren Çetin, geçmişte Yalovaspor forması giyen Işılak’tan Yeşil Kırmızılı ekibin altyapısı için destek sözü alırken, önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek projelerle ilgili birlikte çalışma kararı aldılar.

Yalovaspor Yöneticisi Yalçın Tekin Çetin,” Öncelikle nazik daveti ve mükemmel ev sahipliğinden ötürü Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak’a teşekkür ediyorum. Başlatmış olduğumuz öz kaynak düzeni projemizle ilgili fikir alışverişinde bulunduk.  Kendisi de eski bir Yalovasporlu olduğu için bizi anlayışla karşılayarak hem altyapımız için destek sözü verdi hem de yapılacak projelerde ortak çalışma kararı aldık” dedi.

Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Selim Işılak, Yalovaspor Yöneticisi Yalçın Tekin Çetin ve taraftar grubu üyeleri Fatih Erdemir ve Ali Ekber Toprak’a başarı dileklerinde bulundu.

YORUM EKLE