banner131

Kahveci, Teklifleri Değerlendirecek

Son olarak Bölgesel Amatör Lig ekibi Kadıköyspor’u çalıştıran Mahmut Kahveci, teklifleri değerlendirecek. Kocaelispor’da gelişim antrenörü olarak görev yaptıktan sonra ilimizde Coşkunspor’un altyapısında görev yapan Kahveci, ardından Yalovaspor ve Kadıköyspor ile BAL’da mücadele etmişti.

Kahveci, Teklifleri Değerlendirecek

2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig 12. grupta düşmesine kesin gözüyle bakılan takımlar arasında yer alan Kadıköyspor’un başına 19. Haftada geçen Mahmut Kahveci, Kırmızı Siyahlı ekiple çıktığı 8 karşılaşmada 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 yenilgi alarak takımının küme düşme hattından kurtulup sezonu 26 puanla 10. Sırada bitirmesini sağlamıştı.

Play-out maçında ise Süper Amatör Küme şampiyonu Yalovaspor’la karşılaşan Kadıköyspor’da Mahmut Kahveci rakibi karşısında yaptığı iyi analiz sonrasında penaltı atışlarıyla birlikte Kırmızı Siyahlı ekibi BAL’da tutmuştu.

Geçen sezonki başarısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Kahveci, “Geçtiğimiz sezon sonradan görev aldığım Kadıköyspor’u ligde tuttuk. Bize verilen görevi layığıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Takım olarak çok büyük zorluklar içerisinde mücadele verdik. Ancak alnımızın teriyle lige tutunduk. Yeni sezonla ilgili henüz kulüpten kimse benimle görüşmedi. Kadıköyspor’la sözleşmem bitti. Yeni sezon için görüştüğüm takımlar var; ancak henüz şuan hangi ekipte görev alacağım belli değil. İlerleyen günlerde somut adımlar atılacaktır” diyerek açıklamalarına son verdi.

Taha Arslan

YORUM EKLE