Kaplan, Altınovalı Pehlivanları Ağırladı

Küçük Minikler Türkiye Şampiyonası ve Balıkesir Kurtdere Yağlı Güreşlerinde başarılı olan Altınova Belediyespor’un sporcu ve antrenörleri Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı ziyaret etti.

Kaplan, Altınovalı Pehlivanları Ağırladı

“Ata sporundaki başarılardan ötürü gururluyuz”

Altınova Belediyespor güreş antrenörleri Burak Kaya ve Semih Turgut, “80 kulüpten 240 sporcunun yer aldığı turnuvada Küçük minikler Ankara'da yapılan Türkiye şampiyonasında 30 kg Nurettin Emin Kapal Türkiye 2. 57 kg Arif Kanar Türkiye 2. Aynı zamanda hafta sonu yapılan Balıkesir Kurtdere yağlı güreşlerinde teşvik boyunda Arif Kanar şampiyon olmuştur. 5 yıla yakındır alt yapıdan yetişen sporcularımızın Ata sporumuzda ki başarılarından gururluyuz. İlçemizde spora ve sporcuya her geçen gün ilgi artmakta başarılar ile ilerlediğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz inşallah. Bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz “ şeklinde konuştular.
Altınovalı güreş ve antrenörleri tebrik eden Spor İl Müdürü Metin Kaplan,” Altınova İlçesinde kısa zamanda özverili antrenmanlar eşliğinde yetiştirdikleri sporcular sayesinde Küçük Minik Türkiye Güreş Şampiyonasından ilimize madalya ile dönen sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim" dedi.

YORUM EKLE