Kaplan, Ragbi Milli Takımını Uğurladı

25-31 Ağustos tarihleri arasında Yalova’da Macarsitan’da yapılacak U-18 Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Ragbi Milli takımını Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan uğurladı. Yalova Atatürk Stadyumunda yaptığı antrenmanlarla şampiyonaya hazırlanan Milliler, Uygulama Oteli’nde de konakladı.

Kaplan, Ragbi Milli Takımını Uğurladı

Ragbi Federasyonu As Başkanı Bülent Güler ve Mili Takım Teknik Direktörü Engin Yüksel; U18 Avrupa Şampiyonasına Yalova’da hazırlanmaktan çok memnun kaldık, çok sık kamp yapan takım değiliz, bizlere sunulan imkanlar bizleri gururlandırdı, emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.
Millilere şampiyonada başarılar dileyen Spor İl Müdürü Metin Kaplan,” Milli Takım kapına 15 sporcu ve 4 antrenör iştirak eden sporcularımız ve teknik heyetimizi 01 -02 Eylül 2018 tarihinde Macaristan’da yapılacak U18 Avrupa Şampiyonası’na uğradık. Kafilede yer alan ve ülkemizi temsil edecek sporcuların ve teknik heyetimize güvenimiz tam inanıyoruz ülkemize madalya ile dönecekler. Milli Takımıza emek veren Türkiye Ragbi Federasyon Başkanı Murat Pazan başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Ragbi Milli Takımına başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 18:44
YORUM EKLE