banner123

Karaalioğlu desteğinden dolayı plaket

Acarspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Uzman, Yalovaspor eski Başkanı işadamı Nusret Karaalioğlu’nu iş yerinde ziyaret ederek verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Karaalioğlu desteğinden dolayı plaket
Acarspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Uzman, Sporun her branşına yaptığı katkılarla adından söz ettiren işadamı Nusret Karaalioğlu’ndan U-14 takımının 10 Mayıs’ta Bilecik’te yapılacak olan Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları öncesinde destek istedi.

Başkan Uzman, “Nusret Karaalioğlu, bu güne kadar spora verdiği destek ve katkılarla hem futbol hem de diğer spor branşlarında çok sevilen bir isim. Daha öncede katıldığımız Türkiye Şampiyonaları öncesinde birçok kez kendisine ziyarette bulunduk ve hiçbir zaman bizleri geri çevirmedi. Tüm kategorilerde gittiğimiz şampiyonalar öncesinde hem maddi hem de manevi olarak destek oldu. Ben şahsım ve kulübüm adına futbolun içinden gelen, spor sevdalısı işadamı Nusret Karaalioğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ziyaret sonunda Acarspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Uzman Yalovaspor eski Başkanı işadamı Nusret Karaalioğlu’na plaket verdi.

YORUM EKLE