Kaya "Yalova Futbolu Bitme Noktasına Gelmiştir"

Altınova Belediyespor Kulübü Genel Kaptanı Muhsin Kaya, Acarspor maçı sonrasında aldıkları hükmen 3-0’lık mağlubiyet sonrasında açıklama yaptı.

Kaya
 Yalova futbolu maalesef şu anki ASKF İl Başkanı Harun Keser, Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz ile İl Hakem Kurulu Başkanı Sedat Karaağaç yüzünden bitme nokta geldiği söyleyen Kaya,Altınova Belediyespor’un başarısını kıskananların kulübü saha içinde yıkamayınca masa başında yıktıklarını belirti.

Yalova’da futbolun patronlarını eleştiren Altınova Belediyespor Genel Kaptanı Muhsin Kaya, “Yalova futbolu maalesef şu anki ASKF İl Başkanı Harun Keser, Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz ile İl Hakem Kurulu Başkanı Sedat Karaağaç yüzünden bitme noktasına gelmiştir. Biz günler öncesinden başvuruları yapmamıza rağmen bizlere hiçbir şekilde geri dönülmemiş ve gerekli evraklar elimize ulaştırılmadığı için Acarspor maçında hükmen yenik sayıldık. Yalova’da futbol maalesef bu isimlerin yüzünden tamamen bitip tükenmiştir. Bu konuyla ilgili daha detaylı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım” diyerek sözlerine son verdi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138