Konya’da 2. Lig Maçları Başladı

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) tarafından düzenlenen 2018 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası’nda 2 Yalova takımı 2. Lig müsabakalarında mücadele edecek. 40 il ve KKTC'den 61 takım ve 852 sporcunun 9 tur boyunca hamle yapacağı şampiyona ilimizi Yalova Belediyespor ve Çiftlikköy Altınkale Satranç Kulübü temsil ediyor.

Konya’da 2. Lig Maçları Başladı

Organizasyonun açılışı ise Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Ali Kanber ve Ali Eroğlu, TSF Başkan Vekilleri Prof. Dr. Yusuf Doğruer ve Aşkın Keleş, Asbaşkan Halil Hilmi Darı, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Solakoğlu, Ahmet Arda Kılıç, Mustafa İmamoğlu ve Ali Ümit Şifaver, Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı Mustafa Eroğlu, Teknik Kurul Başkanı Aykut İlker Mete, Kulüpler Koordinasyon Kurulu Üyeleri ve bölge-il temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat,” Takımlarımız için heyecan başlıyor. 2. Ligde mücadelelerine başlayacaklar. İlimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Yalova Belediyespor ve Çiftlikköy Altınkale Satranç Kulübü’ne başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE