Kuran Kursları Arasında Futbol Turnuvası Başlıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalana protokol kapsamında ortaklaşa düzenlenen Kuran Kursları Futbol Turnuvasıyla ilgili olarak Halil İbrahim Cami İmam Hatibi Ali Kaşıkçı ile Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’ı ziyaret ederek sportif faaliyetlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Kuran Kursları Arasında Futbol Turnuvası Başlıyor

“Değerler Eğitimi” İşbirliği Protokolünü gündeme getiren Halil İbrahim Cami İmam Hatibi Ali Kaşıkçı,” Her yıl düzenli olarak hizmet verdiğimiz Yaz Kuran kurslarımıza ek olarak kurs sonrasında çocuklarımızı sporla buluşturuyoruz. Ayrıca 5 yıldır gelenekselleşen Futbol Turnuvamıza bu yıl 16 takımla katılım sağlanacaktır. Protokol kapsamında projemize destek olan herkese teşekkür eder, öğrencilerimizin keyifli vakit geçirmelerini temenni ederim” dedi.
Spor İl Müdürü Metin Kaplan “ Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında hayata geçirilecek projeler ile genç bireylerin beden ve ruh sağlıklarına, manevi gelişimlerine katkıda bulunulması amaçlanıyor” şeklinde konuşurken Ali Kaşıkçı’yı faaliyetlerinden ötürü kutladı.

YORUM EKLE