Life Express VİP’e Sponsor Oldu

Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde yer alan Yalova VİP, Life Express firması ile sponsorluk anlaşması imzaladı. TKBL’deki temsilcimizin antrenmanlarda giydiği warm-up göğüs ve maç formalarının sırt kısmında firmanın ismi yer alacak. Öte yandan kadın basketbolundaki temsilcimiz bu sezonda Vacron marka ürünleri giymeye devam edecek.

 Life Express VİP’e Sponsor Oldu

Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde yer alan Yalova VİP, Life Express firması ile sponsorluk anlaşması imzaladı. TKBL’deki temsilcimizin antrenmanlarda giydiği warm-up göğüs ve maç formalarının sırt kısmında firmanın ismi yer alacak. Öte yandan kadın basketbolundaki temsilcimiz bu sezonda Vacron marka ürünleri giymeye devam edecek.


VİP Başkanı Murat Yapıcı,” Son 2 sezondur fitness sponsorumuz olan Life Express firmasını warm-up göğüs ve maç forması sırt reklamlarında bu sezon da taşımaktan gurur duyacağız. Fitness antrenmanlarında kullanılmak üzere sporcularımıza yaptırılan fitness malzemelerini de temin eden firmanın Kartal şubesi dışında yaz antrenmanlarını sporcularımız aynı firmanın İzmit ve Bursa şubelerinde de sürdürdüler. Sportif malzeme tedarikçimiz co-sponsorumuz Vacron’la çalışmamızda devam ediyor. İlk etap antrenman ve sezon için malzemelerimiz teslim edildi. Hem Life Express ailesine hem de Vacron’a takımımıza verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

YORUM EKLE