Masa Tenisinde Katılım Bedelleri Belli Oldu

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu yaptığı açıklama ile 2017-2018 Sezonunda Liglerde oynayacak takımların Lige katılım bedellerinin belirlendiği belirtildi. Bilindiği gibi ilimizi Yalova Belediyespor başarıyla temsil ederken, gelecek sezon hem erkeklerde hemde kadınlarda süper ligde, erkek ikinci takımı ise 1. Ligde temsil edecek.

 Masa Tenisinde Katılım Bedelleri Belli Oldu

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu yaptığı açıklama ile 2017-2018 Sezonunda  Liglerde oynayacak takımların Lige katılım bedellerinin belirlendiği belirtildi. Bilindiği gibi ilimizi Yalova Belediyespor başarıyla temsil ederken, gelecek sezon hem erkeklerde hemde kadınlarda süper ligde, erkek ikinci takımı ise 1. Ligde temsil edecek.


Federasyonu gelecek sezon için katılım payları kapsamında Spor Toto Süper Lig (Erkek-Kadın): 2 bin 500 TL, 1. Lig (Erkek-Kadın):bin 500 TL, 2. Lig (Erkek-Kadın): : bin TL, 3. Lig Erkek-Kadın): 500 TL olduğunu belirtti.


2017-2018 Sezonunda  Liglerde oynayacak takımların belirlenebilmesi için, Liglerde yer alan takımlara Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından yazı yazılacak. Takımlar lige katılım yazılarını ve banka dekontlarını ise 21 Temmuz 2017 tarihine kadar TMTF’ye iletmesi gerekiyor.

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138