Minik Aslanlar hız kesmiyor

Nisan ayında açılışı yapılan Yalova Galatasaray Futbol Okulu’nda yer alan minik aslanlar çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye ve dünyanın dört bir yanında futbol okulları bulunan Galatasaray’ın Yalova’da açtığı okulda yeni yetenekler arıyor.

 Minik Aslanlar hız kesmiyor

 Kaptan Halı Saha’da faaliyetine başlayan ve 30 sporcunun eğitim gördüğü futbol okulunda çalışmalar antrenör İsmail Şengelen ve asistan antrenör Samet İkiz nezaretinde yapılıyor.

Yalova Galatasaray Futbol Okulu’nda çalışmaların büyük bir ciddiyet ve neşe içerisinde geçtiğini dile getiren Yalova Galatasaray Futbol Okulu Sorumlusu Hidayet Öztekin, “12 ay boyunca hizmet verecek olan Galatasaray Futbol Okulumuz çalışmalarına Kaptan Halı Saha Tesislerinde devam ediyor. Yaklaşık 30 minik sporcumuzun eğitim gördüğü futbol okulumuzda antrenmanlar antrenör İsmail Şengelen ve Asistan antrenör Samet İkiz nezaretinde yapılıyor. Burada ilk olarak Galatasaraylılık duruşunu öğrencilerimize aşılayacağız. Arkadaşlığı dostluğu ön planda tutacağız. Çocuklarımız ileride Galatasaray Futbol Okulu referansı ile hayatlarına devam edecekler. Ayrıca bu yol Metin Oktay tesislerine açılan da bir yol olacak. Burada yeteneklerini sergileyen isimler ileride Galatasaray’ın alt yapısına katılacaklar. Futbol okulumuzda bir kemik gelişim uzmanı ve bir de psikolog çocuklarımıza yardımcı olacak.  Yalova Galatasaray Futbol Okulu’na ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138