Raketlerimiz Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları´nda Mücadele Ediyor

Yalova Belediyespor’un başarılı raketleri Kıbrıs Türk Halkının Varoluş Mücadelesi Lideri Dr. Fazıl Küçük anısına bu yıl 18.si düzenlenen spor oyunlarında mücadele ediyor. Organizasyonda Yalova’dan 2’si erken 1’i bayan olmak üzere 3 sporcu yer alıyor.

Raketlerimiz Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları´nda Mücadele Ediyor

Uluslararası Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları´nın Masa Tenisi branşı karşılaşmaları, Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu’nun, Lefkoşa’daki Masa Tenisi Salonunda düzenleniyor.

Masa Tenisi maçlarına 18 yaş altı Gençler kategorisinde erkeklerde ve bayanlarda Türkiye ve KKTC´nin yanı sıra Bosna-Hersek, Romanya, Almanya, Bulgaristan ve Ukrayna´dan 57 sporcu katılıyor.

Oyunlarda ülkemizi, antrenörler Hüseyin Durmaz ve Recep Bezenmiş idaresinde erkeklerde, Tugay Yılmaz, Bilal Selim Tok, Hakan Işık, Tarık Saim Özbek, bayanlarda ise Ece Haraç, Gamze Çotra, Yağmur Şevval Karaca ve Feyza Demir´den oluşan Milli Takımlarımız temsil ediyor.

Bayan Milli takımımız sırasıyla, KKTC, Romanya, Ukrayna, Bulgaristan ve Bosna-Hersek ile, Erkek Milli takımımız ise KKTC, Almanya, Romanya ve Bosna-Hersek ile karşılaşacak.

YORUM EKLE