banner131

Salman, Satranççılarla Buluştu

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Konya’da Temmuz ayı içerisinde yapılan Türkiye Satranç 2. Ligini üçüncü sırada bitirerek adını 1. Lige Yalova Belediyespor Satranç takımı ile bir araya geldi.

Salman, Satranççılarla Buluştu

Yalova Belediye Meclis üyesi Ahmet Barış Eroğlu, Yalova Belediyespor Başkanı Resul Kocaağa, Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat, Yalova Merkez İlçe Temsilcisi Abdurrahman Baltacı ve sporcular katıldı.

Transferde destek sözü veren Başkan Salman,”1. Lige yükselen Yalova Belediyespor Satranç Takımı ile kahvaltıda bir araya gelerek, başarılarını kutladık. Başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi.

Salman’a teşekkür eden Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat,” Belediye Başkanımız Vefa Salman’a teşekkür ediyorum. Her zaman destekçimiz oldu. Ne gerekiyorsa yaptı.1. Lige yükselen takımla bir araya gelerek destek ve transfer sözü verdi. Yalova Belediyespor önümüzdeki dönemde uluslararası 3 usta sporcu oynatacak. Ayrıca takıma ve altyapıya eğitim verip kamp yapma imkanı da dile getirdi. Satrançta marka olan Yalova’yı en üst seviyeye yükseltmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” şeklinde konuştu. 

Taha Arslan

YORUM EKLE