Şampiyonun Kupasını Başkan Yardımcısı İlyas Özdemir Verdi

Yalova Belediyesinin de desteklediği 'Ekranla değil Akranla büyüsün Çocuklar' projesi kapsamında yer alan camiler arası ‘Yaz Kuran Kursu’ futbol müsabakalarının şampiyonu Yeşilova Cami oldu.

Şampiyonun Kupasını Başkan Yardımcısı İlyas Özdemir Verdi

Doğanspor tesislerinde düzenlenen turnuvanın final gününe Yalova Belediye Başkan Yardımcısı İlyas Özdemir ile birlikte diğer protokol üyeleri de katıldı. Toplam 15 Cami’de eğitim gören Kuran Kursu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen futbol turnuvasının şampiyonu olan Yeşilova Cami Kuran Kursu takımının kupasını ve madalyalarını Yalova Belediye Başkan yardımcısı İlyas Özdemir verdi. Turnuvada Kemer Köprü Cami Kuran Kursu takımı ikinci, Akif Turna Cami ise üçüncü oldu.

Spor’un ve sporcunun yanında olduklarını belirten Başkan Yardımcısı Özdemir; “Yalova Belediyesi olarak Başkanımız Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda amatör branşların her zaman yanında oluyoruz ve destek veriyoruz. Bu turnuvada bunlardan bir tanesidir. Emeği geçen ve yaz boyunca bu çocuklarımızla ilgilenen, böyle bir organizasyona destek veren tüm kurum ve bireylere teşekkür ederim” dedi. 

Taha Arslan

YORUM EKLE