banner134

Sultanlar, EvoFit’te Güç Depoluyor

Yalova’yı Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi 2. Grupta başarıyla temsil eden Çiftlikköy Belediyespor, EvoFit’te yaptığı özel çalışmalarla güç depoluyor.

Sultanlar, EvoFit’te Güç Depoluyor

14. Hafta maçında sahasında Ahmet Erdem Lisesi’ni ağırlayacak olan Kırmızı Siyahlılar 2. Kademe Fitness antrenörü Sencer Sönmez eşliğinde kondisyon çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Sezonun ikinci yarısında evinde oynayacağı karşılaşmaları kazanmak isteyen Çiftlikköy’ün sultanları Ahmet Erdem Lisesi’ni gözüne kestirdi.

30 Aralık Pazar günü 90. Yıl Spor Salonunda 14:00’da oynanacak karşılaşmayı kazanmak isteyen Çiftlikköy Belediyespor, 2018’e galibiyetle veda edip 2019’a moralli girmek istiyor.

Evo Fit 2. Kademe Fitness Antrenörü Sencer Sönmez,” Çiftlikköy Belediyespor voleybol takımını hafta sonunda oynanacak Ahmet Erdem Lisesi karşılaşmasına özel antrenmanlarla hazırlıyoruz. Genç bir ekip olduğumuz için eksiklerimizi biliyor ve buna göre çok çalışıyoruz. Kondisyon antrenmanlarının yanı sıra sezon içi düzeltici, sakatlık önleyici ve kuvvet çalışmalarıyla birlikte pilometrik antrenmanlar yapıyoruz. Kızlarımız bu çalışmalar neticesinde inşallah bundan sonra oynayacakları tüm maçları kazanacaklar” dedi.

YORUM EKLE

banner137