Süper Amatör Lig Şampiyonu Esenköyspor kupasına kavuştu

2011-2012 Yalova Süper Amatör Lig Şampiyonu Esenköyspor Yalova Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Harun Keser’in elinden şampiyonluk kupasını aldı. Esenköy Adnan Kaptan Futbol Sahasında gerçekleştirilen kupa törenini çok sayıda Esenköyspor taraftarı ve çevre Beldelerden gelen misafirler takip etti.

Süper Amatör Lig Şampiyonu Esenköyspor kupasına kavuştu

Saha içindeki kutlamaların ardından şampiyonluk kupası Esenköy’deki futbol sahasının yapımında büyük emeği geçen, spor aşığı merhum Adnan Kaptan’ın mezarına götürülerek Adnan Kaptan’ın mezarı başında dualarla anıldıktan sonra şehir içinde yapılan konvoyla kutlamalara devam edildi.

Esenköyspor’a büyük destek veren Esenköy Belediye Başkanı Özen Kaptan,”Belediye olarak spora ve sporcuya verdikleri önemi anlattı ve söz verdiğimiz gibi takımımızı tarihimizde ilk kez şampiyon yaptık” dedi.

Bu başarıda büyük pay sahibi olan Esenköyspor Kulübü Başkanı Sinan BaIcı ve Yönetim Kurulu üyeleri,Teknik Direktör Mehmet Akın’a ve futbolculara teşekkür eden Başkanımız Esenköyspor taraftarına da takımını yalnız bırakmadığı için teşekkür ederken, futbolcu ve teknik kadrodan, 15 nisanda yapılacak BAL ligi eleme maçında daha büyük başarı beklediğini belirtti.

 

YORUM EKLE