Transferde zor dönemeç

Gelecek sezon Yalova Süper Amatör Liginde mücadele edecek Yalovaspor transfer döneminde zor günler geçirecek gibi görünüyor.

 Transferde zor dönemeç

Yetenekli ve genç isimleri transfer etmek isteyen Yalovaspor yönetiminin önüne birçok zorluk çıkıyor. Geçmiş dönemlerde Yalova’daki genç yeteneklere önem vermeyen Yeşil Kırmızılı ekibin transfer politikası ise gençlerden oluşuyor.

Yalova’daki birçok amatör kulüpteki yetenekleri takibe alan Yalovaspor’un önünde maddi zorluklar ve isteksizlik sıkıntı yaratacak gibi görünüyor. Uzun süreli gelen başarısızlıklar ve 2012-2013 sezonunda Yalova Süper Amatör Liginde mücadele edecek olması Yalovaspor’da sorun yaratacak gibi görünüyor. Zira Yalovaspor’un gündeminde yer alan genç ve yetenekli isimleri aynı ligde mücadele edecek takımlar Yeşil Kırmızılı ekibe vermekten çekiniyor.

Öte yandan iç transfer görüşmelerine devam eden Tamer Erbul Başkanlığındaki Yeşil Kırmızılı ekip ilk fireyi Halim Kurtuluş’ta verirken diğer futbolcularla anlaşıp anlaşamayacağı ise gelecek günlerde belli olacak.

 

 

YORUM EKLE