banner134

U-15 Türkiye Şampiyonası Bugün Başlıyor

U-15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan Çiftlikköy Belediyespor ve Acarspor için heyecan bugün başlıyor. Yalova şampiyonu apoletiyle mücadele edecek olan Çiftlikköy Belediyespor, Sakarya’da lig ikincisi Acarspor ise Kocaeli’nde bir üst tura çıkmak için maçlarını oynayacak.

 U-15 Türkiye Şampiyonası Bugün Başlıyor
U-15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan Çiftlikköy Belediyespor ve Acarspor için heyecan bugün başlıyor.  Yalova şampiyonu apoletiyle mücadele edecek olan Çiftlikköy Belediyespor, Sakarya’da lig ikincisi Acarspor ise Kocaeli’nde bir üst tura çıkmak için maçlarını oynayacak. 2015-2016 sezonu U-15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarına Yalova’nın yanı sıra İstanbul, Edirne, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Kütahya, Manisa, Uşak, Afyonkarahisar, Aksaray, Mersin, Kahramanmaraş, Elazığ, Diyarbakır, Bolu, Çorum, Ordu, Giresun ve Erzurum ev sahipliği yapacağı U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında 113 takım mücadele edecek. 6'şar takımlı 16 grupta ve 5 takımlı 1 grupta 24- 27 Mart 2016 tarihlerinde, 4'er takımlı 3 grupta ise 24 - 26 Mart 2016 tarihlerinde oynanacak.İkinci kademe müsabakaları, birinci kademede grup birincisi olan 20 takımın katılımıyla, final müsabakaları ise ikinci kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla oynanacak.
“Takımlarımızı zorlu rakipler bekliyor”
Sakarya grubunda mücadele edecek Çiftlikköy Belediyespor İstanbul’dan Gürpınarspor, İstanbul Bayburtspor, Kocaeli’nden Dilovası Belediyespor, Körfez İlçesi Birlik ve Bolu’dan Kızıkspor ile Kocaeli grubunda yer alan Acarspor ise Söğütlü Çeşme Birlik, Gazi Mahallesispor, Tekirdağ’dan Tekirdağspor, Edirne’den Enderspor ve Sakarya’dan Tüvasaş Demirspor ile bir üst tur mücadelesi verecek.
YORUM EKLE