banner134

U-15’te Erken Havlu Attık

U-15 Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden Çiftlikköy Belediyespor ve Acarspor organizasyonun ilk turunda veda ettiler. Yalova şampiyonu unvanıyla Sakarya’ya giden ve A Grubunda mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor ilk maçında İstanbul ekibi Gürpınarspor’a 7-1 gibi farklı skorla mağlup oldu. Kırmızı Siyahlılar ikinci maçında ise Kocaeli ekibi Dilovası Belediyespor’a 2-1 yenilince U-15 Türkiye Şampiyonası’na 1. Kademe maçları sonrasında veda etti.

 U-15’te Erken Havlu Attık
U-15 Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden Çiftlikköy Belediyespor ve Acarspor organizasyonun ilk turunda veda ettiler.  Yalova şampiyonu unvanıyla Sakarya’ya giden ve A Grubunda mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor ilk maçında İstanbul ekibi Gürpınarspor’a 7-1 gibi farklı skorla mağlup oldu. Kırmızı Siyahlılar ikinci maçında ise Kocaeli ekibi Dilovası Belediyespor’a 2-1 yenilince U-15 Türkiye Şampiyonası’na 1. Kademe maçları sonrasında veda etti.
Çiftlikköy Belediyespor’un ardından ikinci olarak U-15 Türkiye Şampiyonası biletini alan Acarspor ise Kocaeli’nde B Grubunda oynadığı ilk maçta Sakarya ekibi Tavas Demirspor’a 4-0 yenilirken, ikinci karşılaşmasında ise Gazi Mahallesi Spor ile 3-3 berabere kalmasına karşın organizasyonu noktalayan diğer takımımız oldu.
YORUM EKLE