Uzman Ödülleri Başkan Koçal’a Getirdi

Geçtiğimiz günlerde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) tarafından yılın en başarılı spor yöneticisi seçilen Acarspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Uzman, yönetim kurulu üyeleriyle ödülleri Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a getirdi.

Uzman Ödülleri Başkan Koçal’a Getirdi
Ödülleri camiası adına aldığını söyleyen Mehmet Ali Uzman, Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a tüm spor kulüplerine ve sporculara yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.  Acarspor Başkanı Mehmet Ali Uzman’ı ve kendisiyle beraber uyum içerisinde çalışan kulüp yöneticilerini tebrik eden Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal; “Başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım bir başka kulübümüzün yöneticisi önümüzdeki sene bu ödülü kazanır ve kulüplerimizin arasında tatlı bir rekabet olur” diye konuştu.

WUSHUCULARDAN BAŞKAN KOÇAL’A ZİYARET

Wushu sporcusu Ömer Allar ve antrenörü Ali Kanberoğlu ile Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cengiz Karoğlu Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’ı ziyaret ettiler. Dünya İstanbul Oyunları’nda 3. olan ve Malezya’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda 5. olan Ömer Allar ve antrenörü Ali Kanberoğlu, müsabakalar hakkında Başkan Koçal’a bilgiler verdi.  Başarılı Wushu sporcusu Ömer Allar ve Ali Kanberoğlu’nu tebrik eden Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, başarılar diledi.   

YORUM EKLE