Uzman’dan teşekkür

Acarspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Uzman, 2011-2012 futbol sezonunda kulüp olarak kendilerine destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

 Uzman’dan teşekkür

Geride bırakılan sezonu çok başarılı geçirdiklerine değinen Uzman, U-13 Türkiye Şampiyonası’na da başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Başarının Kulübe yapılan maddi ve manevi destekler sayesinde olduğunu dile getiren Acarspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Uzman, “Kazasız belasız geçen 2011-2012 sezonunda takımımızın almış olduğu başarılardan duyduğumuz mutluluğun yanında siz değerli velilerimizin, kulüp üyelerimizin, çok değerli dostlarımızın ve iş adamlarımızın bizlere verdiği destek, önümüzdeki yıllarda koyacağımız büyük hedefler için bir güven ve umut kaynağı olmuştur. 4 yıl için koyduğumuz hedefler doğrultusunda başarıyı 3 yıl içerisinde yakalamamız, hedeflerimize ulaştığımızın göstergesidir. Bu başarılarda kulübümüze maddi manevi destek olan ve bizleri bırakmayan kişi ve kurumlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Değerli spor sevdalısı dost ve kuruluşlarımızın başarımızdaki payının bizdeki memnuniyetinin yanı sıra mutluluklarımızdaki paylarının da büyük olduğuna inanıyor, Acarspor Yönetim Kurulu olarak hepsine Yalova spor kamuoyu önünde tek tek teşekkür ediyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138