Vali Erol’a Masa Tenisi Çıkartması

Türkiye Masan Tenisi Milli Takım antrenörleri Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu bir önceki dönem yönetim kurulu üyesi Ahmet Başol Haraç, Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret etti.

Vali Erol’a Masa Tenisi Çıkartması

Yıldız ve Kocacenk Yalova’daki sporun gelişmesi adına Haraç ise ülke ve il turizmi ile ilgili Vali Erol’la fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretle ilgili konuşun Ahmet Başol Haraç,” İlimizin ve Türkiye Masa Tenisi Milli takımımızın başarılı antrenörleri Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk ile birlikte Yalova’nın masa tenisindeki başarılarını ve gelecek hedeflerimizi paylaştık. Valimizle Yalova’nın spor da en başarılı branşı olan, ilimizin tanıtımına katkılar sağlayan masa tenisi ve spor turizmi üzerine istişarede bulunduk. Yalovalı Masa Tenisçilerimizin çalışmaları ve antrenman programları, her yaş kategorisinde kulüpler ve milli takım düzeyinde Ülkemizde, Avrupa da ve Dünya da elde edilen üstün başarılar ve gelecek hedefleriyle bilgiler aktardık. Bize yakın ilgi ve misafirperverliğinden ötürü Yalova Valimiz Muammer Erol’a teşekkürlerimizi sunduk” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138