banner123

Veteranlarda Heyecan 14-15 Temmuzda Başlayacak

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen ve 10 takımın mücadele edeceği 4. Yalova Group Veteranlar Turnuvasının başlama tarihi belli oldu.

Veteranlarda Heyecan 14-15 Temmuzda Başlayacak

ASKF Binasında yapılan kura çekimi sonrasında müsabakalar 5’erli 2 grupta oynanacak. Bu yıl ki organizasyonda ilk santralar ise 14-15 Temmuz tarihleri arasında oynanacak maçlarla yapılacak.

Yalova Futbol İl Temsilcisi Sultan Eyüboğlu,” 4. Yalova Group Veteranlar Turnuvasının fikstürünü çektik. 10 takım 5’erli 2 grupta mücadele edecek. İlk 4 sırada yer alacak takımlar bir üst tura yükselecek. Müsabakalar 14-15 Temmuz başlayacak. Takımlar haftada 2 karşılaşma oynayacak. Amacımız kazanmaktan ziyade yaş gereği futbol sahalarından el çekenleri ve hayatında o kocaman sahaya inmemiş, belki kendini gösterememiş yetenekleri çocuklarına, torunlarına gösterebilmek. Bu turnuva ile yeni bir uygulamayı da deneme fırsatı bulacağız. Müsabaka öncesi yapılan seremoniyi müsabaka sonrası da gerçekleştirip bir nevi maç içerisinde oluşan küskünlükleri bertaraf etmeyi çok zor olsa da deneyeceğiz. Turnuvada yer alan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE