Veteranlarda Heyecan Kaldığı Yerden Devam Edecek

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen 3.Yalova Group Veteranlar Turnuvasında heyecan kaldığı yerden devam edecek. 10 takımın 5’erli 2 gruba ayrıldığı organizasyonda ilk santra 17 Mayıs Çarşamba günü Tuğrul Şener Stadyumunda Esenköyspor-Minübüsçüler Odası arasında ki maçta yapılmıştı. Ancak turnuvanın diğer bir maçında istenmeyen olaylar sonrasında organizasyona ara verilmişti.

 Veteranlarda Heyecan Kaldığı Yerden Devam Edecek

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen 3.Yalova Group Veteranlar Turnuvasında heyecan kaldığı yerden devam edecek. 10 takımın 5’erli 2 gruba ayrıldığı organizasyonda ilk santra 17 Mayıs Çarşamba günü Tuğrul Şener Stadyumunda Esenköyspor-Minübüsçüler Odası  arasında ki maçta yapılmıştı. Ancak turnuvanın diğer bir maçında istenmeyen olaylar sonrasında organizasyona ara verilmişti.


Bu yılki turnuvada A Grubunda Minibüsçüler Odası, Esenköyspor, Taşköprüspor, Trabzongücü ve Fatihspor, B Grubunda ise Hersekspor, Siirtspor, Eğitim-Bir Sen, Fenerbahçe World ve Siirtspor mücadele ediyor.


1 Temmuz 2017 Cumartesi günü A Grubunda Taşköprüspor ile Fatihspor Amatör Saha 2’de, Minibüsçüler Odası ile de Trabzongücü ise Amatör Saha 1’de karşı karşıya gelecek her iki maçta 18:30’da başlayacak.


2 Temmuz Pazar günü ise Eğitim Bir-Sen ile Fenerbahçe World Amatör Saha 1’de, Yalovaspor ile Siirtliler Derneği’de Amatör Saha 2’de kozlarını paylaşacak. Bu maçlarda saatler 18:30’u gösterdiğinde start alacak. 

YORUM EKLE

banner137

banner138