“Yalova Seviyesini Yükseltiyor”

Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat, Yalova’nın organize ettiği turnuvalar ve sporcularının ulusal alanlardaki başarılarıyla başarı seviyesini yükselttiğini söyledi. Son olarak 1. Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası’nı düzenlediklerini belirten Şat, turnuvaya katılan herkes memnun kaldığını ve organizasyon komitesine teşekkür ettiğini dile getirdi.

“Yalova Seviyesini Yükseltiyor”

Elde edilen bu başarılar sonrasında Türkiye Satranç Federasyonu’nun önem verdiği şehirler arasında ilk sıraları çekiyor. Yalova Belediyesi ve Yalova Satranç İl Temsilciğinin organizasyonuyla düzenlenen 1. Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası hem federasyon nezdinde hem de sporcu nezdinde takdir topladı.

10 yıl içerisinde önemli bir altyapı oluşturduklarını ve lisanslı sporcu sayısında seviyeyi yukarılara çektiklerini belirten Yalova Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat, “Yalova Satranç İl Temsilciliği olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Son yıllarda bu spordaki başarı oranımız artmaya başladı. Federasyonumuzun ve yerel yönetimlerin de destekleriyle satranç, ilimizde önemli bir ivme kazandı. Çıtamız yükselmeye devam ediyor. Türkiye’nin bu konuda en önemli illeri arasında yerimizi aldığımızı düşünüyorum. Bu başarıda ve çalışmalarda emeği ile desteği geçen herkese şükranlarımızı sunuyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan oktay
adnan oktay - 10 ay Önce

Tebrik ediyor. başarıların devamını diliyorum. ne kadar caba sarfettiğinizin farkındayız. Çabanıza sağlık