banner131

Yalova Tenis kulübünün gurur tablosu

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 5-8 temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenen 13+ tek erkekler ve 13+tek bayanlar kategorisi Yaz Kupası turnuvasında Yalova Tenis Kulübü’nün sporcuları madalya ile ayrıldılar.

Yalova Tenis kulübünün gurur tablosu

Turnuvada +13 Tek Erkeklerde Şafak Özer 1. Olurken yine +13 Tek Erkeklerde Semih Bilgen 3. Ve +13 tek bayanlarda ise Merve Necipoğlu 3. Oldu.

Sporcuların elde ettikleri başarıdan büyük sevinç duyduklarını belirten Yalova Tenis Kulübü Başkanı Nurullah Başol,” Türkiye Tenis Federasyonunca 5-8 temmuz 2012 tarihleri arasında 13+ tek erkekler ve 13+tek bayanlar kategorisinde  ulusal düzeyde düzenlenen ve Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü kortlarında oynanan yaz kupası turnuvasında  sporcularımızdan, 13+tek erkekler kategorisinde Şafak Özer 1., 13+tek erkeklerde semih bilgen 3., 13+tek bayanlarda Merve Necipoğlu 3. olarak tamamlamışlardır. Sporcularımızı ve onları yetiştiren antrenörlerimizi canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. 2009 yılından bu güne kadar sportif çalışmalarımızı alt yapı eksikliğimize rağmen bazı okullarımızın spor salonlarını kullanmak suretiyle aralıksız devam ettirdik. Şu anda kulübümüz kortlarını sportif çalışmalara açmış bulunmaktayız. Bu konuda yardım ve desteklerinden dolayı belediye başkanımız Yakup Bilgin Koçal’a teşekkür ederiz. Tüm alt yapı tesislerimiz bittiğinde Yalova kurumsal kimliğe sahip bir tenis kulübüne kavuşmuş olacaktır” dedi.

YORUM EKLE