banner123

Yalovalı Bisikletçiler Ankara’da Pedal Basacak

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2018 faaliyetleri kapsamında düzenlediği Ankara MTB Cup Dağ Bisikleti yarışmaları 6-7 Temmuzda gerçekleştirilecek. Organizasyon C-1 olup, Uci ödülleri Büyük Erkek, Büyük Bayan, Genç Erkek ve Genç Bayan kategorilerinde verilecektir. Yalova’yı ise Ankara’da 1 antrenör ve 7 sporcu temsil edecek.

Yalovalı Bisikletçiler Ankara’da Pedal Basacak

Yarışmalara UCI kategorilerinde Büyük Erkek, Büyük Bayan, Genç Erkek ve Genç Bayan kategorilerindeki kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular, Ulusal kategorilerde Master 30+ Erkekler, Master 40+ Erkekler, U17 Erkekler, U15 Erkekler ve Yıldız Bayan kategorilerindeki kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılım gösterecekler.

Ankara MTB Cup Dağ Bisikleti yarışmalarında Yalova adına Mehmet Doğan, Muhammet Enes Gedük, Murat Can Öztoprak, Hazar Gürel, Mehmet Emin Erol, Ekin Çelebi ve Serdar Canoğlu pedal basacak.

Yalova GHSM Bisiklet Antrenörü Kamil Alev, "Yeni yetişecek yıldız sporcularımız ile desteklediğimiz program dahilinde, gençlerimize spor kültürünü kazanmalarına yönelik etkinlikler düzenliyoruz. Çocukların, fiziksel ve zihinsel olarak gelişmesi sağlıklı bir vücuda ve zihne sahip olması için, Yalova sınırları içinde düzenli antrenman programları uyguluyoruz. İnşallah emek verdiğim bu yolda her daim muvaffak oluruz” dedi.

YORUM EKLE