Yalovalı boksörler Sinop’ta mücadele edecekler

25 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Sinop’ta gerçekleştirilecek Minikler Türkiye Şampiyonası’nda Yalovalı sporcularda yer alacak.

 Yalovalı boksörler Sinop’ta mücadele edecekler

Yüksel Turan antrenörlüğünde şampiyonaya hazırlanan Yalovalı minik boksörler Sinop’ta madalya arayacaklar.  4 sporcuyla katılacak Turhan yönetimindeki boksörlerin madalya ile dönmeleri bekleniyor.

Şampiyona hakkında bilgi veren Antrenör Yüksel Turhan, “25 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak Minikler Türkiye Şampiyonası’na 4 sporcu ile katılacağız. 37 kiloda Talha Alpaslan, 38,5 kiloda Doğukan Fırtına ve Ali Emre’nin yanı sıra 40 kiloda da Resul Erkuş, rakipleriyle madalya mücadelesi verecek. Bu şampiyonaya katılmamız için bizlere destek veren Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete başta olmak üzere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Baki Yükseler, Üçüzler Rent A Car sahibi Necdet Başer ve Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Sporcularımız, ellerinden gelenin en iyisini yaparak Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi gururlu bir şekilde temsil edecektir” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138