Yalovalı Fenerbahçeliler takımlarına sahip çıktılar

Yalova Fenerbahçeliler Derneği organizasyonu ile Yalova’daki Fenerbahçeliler takımlarına sahip çıkarak Taraftar Kartı aldılar.

 Yalovalı Fenerbahçeliler takımlarına sahip çıktılar

Yalova Fenerbahçeliler Derneği Binasında gerçekleştirilen Taraftar Kart Satış ve Yenileme programında Fenerbahçe Taraftar Kart satış sorumlusu Neslin Çetin Aslan ve Aytek Boz katıldılar.

Yalova Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda yapılan kura çekimi sonrası 1 adet Alex De Souza imzalı forma Taraftar kart alan ve yenileyen Fenerbahçe Sevdalılarına hediye edildi. Classic, Gold ve Platinium kartlarının satışının ve yenilenmesinin gerçekleştirildiği organizasyonda Platinium kart alan herkese Fenerbahçe Kulübü tarafından da çekiliş ve kura yapılmadan forma hediye edildi.

Yalova’daki Fenerbahçelilerin takımlarına sahip çıktıklarını belirten Yalova Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Güven, “Bu zor ve sıkıntılı dönemde takıma sahip çıkma açısından tüm Fenerbahçelileri taraftar kart almaya davet ediyorum. Bu dönümde takıma sahip çıkmak her Fenerbahçelinin asli görevidir” dedi.

 

YORUM EKLE