banner123

Yalovalı Okçular Samsun’a Gitti

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonasında 5 sporcumuz mücadele edecek. Bugün Samsun İlkadım Okçuluk Tesislerinde başlayacak müsabakalar 11 Şubat Pazar günü son bulacak.

 Yalovalı Okçular Samsun’a Gitti

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonasında 5 sporcumuz mücadele edecek. Bugün Samsun İlkadım Okçuluk Tesislerinde başlayacak müsabakalar  11 Şubat Pazar günü son bulacak.


Samsun’da sporcular Türkiye Okçuluk Federasyonun belirlediği “13-14 Yaş Grubu (2004-2005 Doğumlular), Klasik Yay (Recurve)-Makaralı Yay (Compound), Bay – Bayan” kategorilerinde mücadele edecekler.


Yalova kafilesinde ise Efrahim Canfes ve Şaban Ok antrenörlük görevini üstlenecek. 3 gün sürecek müsabakalarda ise ilimizden Elif Bülbül, Zeynep Esranur Genel, Şevval İnce, Ömer Osman Uysal ve Sefa Fesleğen ok atacaklar.


Yalova OGESED okçuluk antrenörü Şaban Ok,” Yalova’yı Samsun’da en iyi şekilde temsil edeceğiz. Sporcularımız Minikler Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonasına çok iyi hazırlandı. İnşallah güzel sonuçlar ve madalyalarla Yalova’ya döneceğiz” dedi. 

YORUM EKLE