banner123

Yalova’nın dişi Messi’leri hünerlerini sergiliyorlar

Pasta keserek açılışlarını gerçekleştiren Gençlikspor Bayan Futbol Takımı oyuncuları, Atatürk Stadyumunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 Yalova’nın dişi Messi’leri hünerlerini sergiliyorlar

Yalova’nın Dişi Messi’leri Yalova Atatürk Stadyumunda çimlerinde gösterdikleri performans ile parmak ısırtıyorlar.

4 aydan bu yana çalışmalarına ara vermeden devam eden Gençlikspor Bayan Futbol Takımı antrenmanlarını Uğur Akalp ve Atletizm Antrenörü Yeliz Aksüzek nezaretinde gerçekleştiriyorlar. Yalova’nın dişi Messi’leri oynadıkları futbol ve attıkları gollerle adeta futbolda görenleri kendilerine hayran bırakıyorlar.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, “1993 ve 2000 doğumlu kızlardan oluşan bayan futbol takımımız Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın 3 günü saat 09:00-11:00 arasında Atatürk Stadyumunda antrenmanlarını sürdürüyor. Düzce ve Sakarya’daki bayan futbol takımlarımızdan hazırlık maçı oynamak için teklifler alıyoruz. Hafta içi 3 gün yaptığımız antrenman dışında hafta sonu Cumartesi günü de kondisyon çalışmamız olacak. Futbol takımımızın formaları Müdürlüğümüzün de rengi olan yeşil, kırmızı ve lacivertten oluşacak. 2012-2013 sezonunda Kadınlar 2. Ligine katılarak ilimizi temsil edeceğiz. Onun öncesinde Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonasında mücadele edeceğiz. Yalova’da İstanbul ve Kocaeli illerimizden bayan futbol takımlarımızın katılımıyla şampiyona öncesinde prova niteliği taşıyan bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz” dediler.

YORUM EKLE